Про нас

Комунальне некомерційне підприємство

 «Біловодський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області

Заклад КНП “Біловодський ЦПМСД” було створено рішенням сесії  Біловодської районної ради №11/16 від 23.03.2012 р., свою діяльність розпочав з 1 серпня 2012 року.

Ліцензія на медичну практику отримана 19.10.2018 р. (наказ МОЗ України від №1912 від 19.10.2018 року). Термін дії необмежений.

Структура КНП «Біловодський ЦПМСД»: 7 лікарських амбулаторій та 18 фельдшерських пунктів.

Рішенням Біловодської селищної ради №9/8 від 24.04.2018 р заклад було реорганізовано (перетворено) в КНП “Біловодський ЦПМСД”

Завантажити рішення та статут

Завантажити статут від 22.12.2021р.

Основними завданнями ЦПМСД є:

1) організація надання прикріпленому населенню ПМД;

2) забезпечення належної доступності та якості ПМД для прикріпленого населення;

3) організація взаємодії із ЗОЗ, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу (далі – ВМД), третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу (далі – ТМД), екстрену медичну допомогу (далі – ЕМД), паліативну медичну допомогу, медичну реабілітацію;

4) організація та надання невідкладної медичної допомоги населенню;

5) планування розвитку ПМД;

6) проведення організаційно-методичної роботи за напрямом ПМД;

7) здійснення фінансового та матеріально-технічного забезпечення ПМД;

8) забезпечення кадрового укомплектування;

9) забезпечення взаємодії між підрозділами ЦПМСД в інтересах удосконалення надання медичної допомоги, збереження та зміцнення здоров’я населення;

10) сприяння доступності для населення сільської місцевості стоматологічної та екстреної допомоги, забезпечення лікарськими засобами.

У 2013 році КНП «Біловодський ЦПМСД» отримані ліцензії на медичну практику і на діяльність, пов’язану з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

30.12.2015 року була акредитована на проведення визначеного переліку лабораторних досліджень клініко-діагностична лабораторія КНП «Біловодський ЦПМСД», і сьогодні в  шести сільських лікарських амбулаторіях проводяться клініко-діагностичні дослідження, робочі місця лаборантів забезпечені необхідним лабораторним обладнанням та  хімреактивами.