COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Первинна медична допомога: кращі практики сімейної медицини” в м.Києві

  Учасники конференції

     7 – 8 червня 2017 р. делегація КЗ «Біловодський районний центр ПМСД» у складі головного лікаря Малищенко З.Д., заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення Гарковець Р.П., головної медичної сестри Козюменської І.В., сімейних лікарів – завідувачів сільських амбулаторій Палагути О.С. та Сирова А.Ф. взяла участь у науково – практичній конференції з міжнародною участю «Первинна медична допомога: кращі практики сімейної медицини» в м.Києві.

  На конференції з доповідями виступили Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець, заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський, голова Української асоціації сімейної медицини Лариса Матюха, фахівці з сімейної медицини Великобританії, Хорватії, Ізраїлю, Естонії, та представники медичної спільноти нашої країни.

  Ключовими в роботі конференції були питання якості та доступності медичної допомоги на первинному рівні та реформування галузі.

  Оставить комментарий