COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Спалах кору в Україні

  За інформацією Міністерства охорони здоров’я на початок вересня в Україні зареєстровано 1627 випадків кору. Двоє дітей в Одеській області померли. Найбільше випадків зареєстрували в Івано-Франківській  (747 випадків), Одеській (589 випадків) та Тернопольській (70 випадків) областях.

  Здебільшого на кір хворіють діти. Однак реєструється значне число хворих серед дорослих.

  Головна причина спалахів кору – низький рівень охоплення вакцинацією. Минулого року менше половини українських дітей були щеплені від кору за графіком.

  Єдиним способом профілактики кору є щеплення.

  Головна причина спалахів кору – низький рівень охоплення вакцинацією. Минулого року менше половини українських дітей були щеплені від кору за графіком.

  До уваги батьків дітей віком від одного до дев’яти років – якщо ви пропустили першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичної установи та зробіть безоплатне щеплення.

  Тим дітям,яким скоро виповниться 1 рік або 6 років, важливо зробити щеплення за календарем щеплень. Вакцинуватися рекомендується також і дорослим, які не мали щеплення проти кору, придбавши вакцину за власний кошт.

  Кір є однією з причин дитячої смертності у світі.  Він загрожує і дітям, і дорослим, не захищеним щепленням. Захворювання проявляється високою температурою, нежитєм, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювота і понос.

  Кір небезпечний тим, що може ускладнюватися пневмонією чи виникненням ураження головного мозку.

  Закликаємо батьків вакцинувати дітей, щоб зберегти їх від цього небезпечного захворювання. Для захисту від кору, згідно з календарем щеплень в Україні, необхідно отримати дві дози вакцини КПК.

  Оставить комментарий