COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Перші підсумки урядової програми «Доступні ліки»

  З квітня по грудень 2017 року КЗ «Біловодський районний ЦПМСД»  приймав активну участь у реалізації урядової програми«Доступні ліки».Особи, хворі на  серцево -судинні захворювання,  цукровий діабет 2 типу та бронхіальну астму, за рецептом лікаря мали змогу отримати в аптеці лікарські засоби безкоштовно чи з невеликою доплатою. Реєстр лікарських засобів, що входили до програми відшкодування вартості ліків державою, налічував 198 препаратів, 32 з яких для пацієнтів були абсолютно безкоштовними.

  Сімейними лікарями та дільничними терапевтами амбулаторій Біловодського району було виписано більш як 12100 рецептів.. Всього 6787 пацієнтів було забезпечено ліками на суму 509 тисяч 466гривень, в тому числі 109 внутрішньо переміщених осіб на суму 16 тисяч 201гривень.

  27 грудня 2017 року уряд ухвалив зміни до програми,  які дозволять збільшити кількість безоплатних препаратів щонайменше на 10 торгових назв та додати препарати для лікування серцево-судинних захворювань та діабету другого типу з діючими речовинами лазартан та глібенкламід.

  В 2018 році дія урядової  програми «Доступні ліки»  буде продовжена.

  Оставить комментарий