COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Місячник боротьби з РАКОМ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

  Рак молочної залози – найнебезпечніше онкологічне захворювання серед жінок України. Згідно з  офіційною статистикою, кількість жінок, у яких виявили рак молочної залози,  постійно зростає, а показники смертності при занедбаних випадках залишаються маловтішними.

  Зверніть увагу на фактори ризику раку молочної залози:

  – вік, старше 60 років;

  – родичі, які хворіли на рак молочної залози;

  – відсутність вагітності, аборти;

  – використання контрацептивів більше 10 років;

  – зайва вага, гінекологічні захворювання.

  Подолання цього захворювання – серйозна соціальна і медична проблема. Тому в Україні щорічно у жовтні відмічається Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози. 

  Мета заходу – привернути увагу суспільства до небезпечності цього захворювання.  

  Пріоритетними напрямками первинної профілактики раку молочної залози є боротьба зі шкідливими звичками (паління), раціональне харчування, боротьба з гіподинамією та надлишковою вагою, зменшення впливу канцерогенів. Найважливіше значення має підвищення інформованості населення стосовно захворювання, рівня онкологічної настороженості, зменшення проявів канцерофобії, розуміння своєчасного звернення до лікарів з послідовністю дії у випадках, якщо захворювання виявлено.

  Формування навичок здорового способу життя, усвідомлення можливостей профілактики раку молочної залози, набуття необхідних знань щодо природи цього захворювання, уважне ставлення до симптомів і ознак та своєчасне звернення у медичні заклади допоможе зберегти здоров’я та працездатність.

  Закликаємо всіх жінок Біловодської  ОТГ  звертатись до свого лікаря загальної практики – сімейного лікаря з метою попередження і профілактики раку молочної залози.

  Оставить комментарий