COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Лікарі Біловодщини взяли участь у міжнародній конференці


  17-19 жовтня 2017 року в м. Івано-Франківську проходила міжнародна конференція «Практика паліативної допомоги в Євразійському регіоні.Обмін досвідом», в якій взяли участь головний лікар КЗ «Біловодський районний ЦПМСД» З.Малищенко та завідувач Новолимарівської сільської лікарської амбулаторії А.Сиров.

  Під час пленарних та сесійних засідань провідні фахівці з паліативної допомоги України, Білорусі, Грузії, Молдови, Польщі, Вірменії, Киргизстану та інших країн Євразії поділилися досвідом організації паліативної допомоги. Було обговорено найважливіші проблемні питання надання допомоги дорослим та дітям з невиліковними хворобами, роботи хоспісів та мобільних паліативних бригад. Учасники конференції відвідали дитячийхоспіс в м. Надвірна Івано-Франківської області та життєвостверджуючу виставу театру ім. Івана-Франка «Оскар і Рожева пані».

  Разом із керівництвом співорганізаторів конференції МФ «Відродження» та БО «Елеос – Україна» було обговорено основні напрями розвитку паліативної допомоги та створення мобільної паліативної бригади в Біловодському районі.

  Оставить комментарий