COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Кір в Україні

           В Україні епідемічна ситуація на кір залишається складною.    Захворюваність на цю інфекційну хворобу перевищує середні багаторічні показники. Минулого тижня в Біловодському районі зареєстровано випадок захворювання на кір. Ми маємо антитіла (імунітет), якщо колись перехворіли на кір або пройшли два тури вакцинації.

           Кір – це інфекційна хвороба небезпечна тим, що дуже швидко поширюється, спричиняє різноманітні ускладнення і ліків не існує. Причиною поширення кору в Україні ВООЗ вважає низький рівень охоплення вакцинацією. Протягом останніх років дедалі більше батьків відмовлялися робити своїм дітям  щеплення проти кору.

           Міграція населення сприяє більш швидкому розповсюдженню цієї інфекції.

           Вакцинація рекомендована  дітям в 1 рік і в 6 років;  одноразово особам груп професійного ризику: медичні працівники, працівники освітніх закладів та немедичні працівники закладів охорони здоров’я, представники силових структур МВС, Міноборони, СБУ, Національна поліція, Національна гвардія, Прикордонна служба, студенти навчальних закладів, дорослим до 30 років, що не мають зазначеного в анамнезі перенесеного кору, або не мають зазначених в медичній документації двох щеплень для профілактики кору, або мають негативні результати лабораторного обстеження щодо наявності антитіл та не мають протипоказань.

  Оставить комментарий