COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Допомога Городненському фельдшерському пункту

  В нинішніх умовах реформування системи охорони здоров’я, а саме первинної медичної допомоги, все частіше піднімаються питання доцільності існування фельдшерських пунктів в малих населених пунктах. На цей час вони утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету, але в подальшому, коли повністю вступить в дію Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» і повністю зміниться порядок фінансування закладів охорони здоров’я, утримання фельдшерських пунктів, які обслуговують менш як 750 осіб, буде цілком залежати від волі органів місцевої влади.

  В Біловодському районі немає жодного фельдшерського пункту, який би охоплював обслуговуванням таку кількість населення. І вже сьогодні ми не маємо змоги утримувати їх належним чином – проводити ремонти будівель, закуповувати необхідні меблі, обладнання. Та в цих селах проживають переважно люди поважного віку, які заслуговують на достойні умови при отриманні медичних послуг.

  Одним із таких фельдшерських пунктів є фельдшерський пункт в с. Городнє, приміщення якого вкрай потребувало проведення ремонту.

  На наше прохання надати допомогу в придбанні будівельних матеріалів відгукнувся директор МЧП «Агро» Боронніков В.М., який, до речі, вже не перший рік допомагає у проведенні та придбанні обладнання для фельдшерського пункту. Завдяки Валерію Михайловичу замінено шпалери та лінолеум у приміщенні фельдшерського пункту на суму 7446грн.

  Медичні працівники та жителі с. Городнє вдячні за надану допомогу та сподіваються на подальшу співпрацю.

   

   

  З.Д. Малищенко

  Головний лікар КНП «Біловодський ЦПМСД»

  Оставить комментарий