COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Візит в м.Черкаси


  7 грудня 2017 року на запрошення ТОВ «ФармЕкспо» робоча група з дванадцяти головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги та центральних районних лікарень Луганської області відвідала м. Черкаси з метою ознайомлення із заходами щодо впровадження ключового елементу реалізації медичної реформи – підключення медичних закладів до центрального компоненту e-Health МОЗ України та роботою медичної інформаційної системи «ЕМСІМЕD»в медичних закладах м. Черкаси.

  Незважаючи на хмарну, дощову погоду, якою зустріли Черкаси  делегацію з Луганщини, привітна дружня атмосфера зустрічі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради Коломойцем І.А. та директором Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Стадником О.М., а пізніше – з директором КНП «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевченко М.П., та колективом цього лікувального закладу, справила приємне враження на всіх учасників делегації.

  Господарі радо поділилися набутим досвідом створення та впровадження в роботу 300-тисячного міста єдиного інформаційного простору мережі та автоматизації медичних закладів, не  приховуючи досягнень і проблем, з якими стикалися.

  Лікарі з Луганщини мали змогу на власні очі побачити, як працює медична інформаційна система ЕМСІМЕD в реєстратурі, кабінеті сімейного лікаря, директора ЦПМСД, задати безліч запитань і отримати на них вичерпні відповіді, а також подивитися презентації та отримати цікаву інформацію щодо нового сучасного медичного обладнання, виробником якого є всесвітньо відома компанія Samsung, лабораторного обладнання та нових можливостей MIC«EMCІMED».

  Делегація повернулася на Луганщину з приємними враженнями та впевненістю щодо необхідності йти в ногуз часом та впроваджувати новітні технології в своїх закладах.

  Оставить комментарий