COVID-19
COVID-19 Хочу записатись на вакцинацію від COVID-19
Translate:
Останні коментарі
  Погода
  Архіви

  Вакцинація проти грипу.

  Сезон захворюваності на грип розпочнеться з жовтня 2018 р. та триватиме до травня 2019 р.

  Згідно з опублікованим прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірусами, які ймовірно будуть циркулювати в Україні у новому епідсезоні, є:

  • вірус, подібний A/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09;
  • вірус, подібний A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2);
  • вірус, подібний B/Colorado/06/2017.

  Кожен українець зможе придбати вакцину в аптеці за власний кошт і зробити відповідне щеплення у закладі охорони здоров’я. Вакцини доступні в аптеці «Фармація північ»:

  • ВАКСІГРИП ТЕТРА/VAXIGRIP TETRA,спліт-вакцина для профілактики грипу чотирьохвалентна, інактивована (суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо заповненому шприці з прикріпленою голкою, № 1;, Франція, Санофі Вінтроп Індастріа
  • ДжіСі Флю, вакцина для профілактики грипу (розщеплений віріон, інактивований) (суспензія для ін’єкцій у попередньо напов­нених шприцах по 0,5 мл та 0,25 мл, № 1, виробництва «Грін Крос Корпорейшн», Корея, заявник — «М.Біотек Лтд», Велика Британія).

  Вакцинація від грипу також є економічно обґрунтованою. За різними оцінками, витрати для кожного хворого, пов’язані із захворюванням на грип чи ГРВІ, коливаються від 400 до 2700 грн. залежно від перебігу захворювання. Натомість вартість 1 дози вакцини, що захищає від грипу впродовж усього сезону, становить від 200 грн.

  Нагадаємо, за минулий епідсезон в Україні було зафіксовано 7 летальних випадків від грипу. Жоден з пацієнтів не був щеплений від грипу.

  Оставить комментарий